• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 "İnsanların barışları da savaşları da birer hayalden doğmaktadır. Öğünmeleri de, utanmaları da birer hayale dayanmaktadır".
 

"Etrafında insan yüzlü bir çok şeytan vardır. Bu sebeple her ele el vermek, bağlanmak,intisab etmek uygun değildir".


Home arrow Türkische Seiten arrow Köse Yazilari arrow Bizler uyumaya devam edelim !
Bizler uyumaya devam edelim ! Drucken E-Mail
Benutzer Bewertung: / 1
SchlechtSehr Gut 
Donnerstag, 1. Oktober 2009

Bizler uyumaya devam edelim, is yerleri : yabanciyi nasali çalışıtırda, bir avusturyalının yapmış olduğu İşde daha az üçret verriz diye düşündükleri ve yaptıkları yetmiyor gibi, şimdide yabancıların çebindeki parayı nasıl alırız düşüncesine kapılmışlar, ve ne yapıyorlar her yere işi anlasada anlamasada yabancı elemanlar çalıstırarak vatandaşın cebinden parayi koparmaya başladı, böyle olduğunda, hakikatten iyi araştırın ve ihtiyaçın olup olmadıgı´nı iyice tespit edin. Çünkü sadece türkçe konuşmasına aldanmayın, dikkat edin ve iyice sorun – Tüketiçi kuralları ve yasası olduğunu unutmayın. Bilhassa ev kiralama kontratlarında iyice dikkat edin., sürekli olarak her yapmis olduğunuz sözlü anlasmaları yazılı olarak onaylatın." Bu konuda söylemek istediklerinizi veya yazmak istediklerinizi bana aktarırsanız, yer ayırarak sizlere yani hepimize aktarmaya uğraşaçağım.

Bu sayfalarda daha çok Vatandaşımızı yakından ilğilendiren konuları işlemeye, yani günlük yaşamımızdaki konuları yazarak sizleri bilgilendirmeye ugrasacagiz.

Umarım düşünçelerinizi ve kritiklerinizi yazarsanız ve bizlerde onlara göre yazımızın kalitesini düzeltiriz.

Letzte Aktualisierung ( Mittwoch, 25. Mai 2011 )
 
< zurück   weiter >
Advertisement

Umfrage

Welcher Liste geben Sie bei der AK Wahlen 2019 Ihre Stimme?
 

Syndicate

Designed by exo

Bluecounter Website Statistics Bluecounter Website Statistics Bluecounter Website Statistics Bluecounter Website Statistics