• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 "İnsanların barışları da savaşları da birer hayalden doğmaktadır. Öğünmeleri de, utanmaları da birer hayale dayanmaktadır".
 

"Etrafında insan yüzlü bir çok şeytan vardır. Bu sebeple her ele el vermek, bağlanmak,intisab etmek uygun değildir".


Gözlerin Drucken E-Mail
Benutzer Bewertung: / 0
SchlechtSehr Gut 
Dienstag, 12. April 2016

Gözlerin ağırlaşır, açık tutatamassın, aslında gözlerinin yorgunluğu değil, ruhunun yorgunluğunu yansıtıyordur sana ama sen farkında değilsin,  belkide farkındasın ama kubullenmek istemessin, o kadar yorulmuşsundurki bu dünya ile mücadele etmekden, gözlerini kapatarak yorgunluğunu giderrim zannederek haykırmak gelir içinden ama asıl istediğin hayalini kurduğun ise bu dünyaya ebediyen gözlerini kapamak , çekmiş olduğun eziyetten, sıkıntıdan izdirapdan kurtulurum dercesine, çözümmü bilemessin ama ümit edersinki öyle olsun diye, çekilsen ıssız bir yere yaşasan kendi halinde, uzaklaşsan bu dünyanın yükünden.

 Olmazmı ? hayır olmaz sen çekmek için yaratıldın, sınavını vermen gerekir, bu dünyanın bütün yükü yüklensede sen kaçamassın, hem kaçsan nereye yine bulaçak dertler sıkıntılar seni, kapa gözlerini birdaha açmamak için.

Belki ‚O‘ zaman kurtulursun.

 

 
< zurück   weiter >
Advertisement

Umfrage

Wie geht die Regierung mit der Covid19 Krise um ?
 

Syndicate

Designed by exo

Bluecounter Website Statistics Bluecounter Website Statistics Bluecounter Website Statistics Bluecounter Website Statistics