• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 "İnsanların barışları da savaşları da birer hayalden doğmaktadır. Öğünmeleri de, utanmaları da birer hayale dayanmaktadır".
 

"Etrafında insan yüzlü bir çok şeytan vardır. Bu sebeple her ele el vermek, bağlanmak,intisab etmek uygun değildir".


Siyaset ve NBZ Drucken E-Mail
Benutzer Bewertung: / 0
SchlechtSehr Gut 
Mittwoch, 15. Februar 2017

Sizlerin isteği ve hasreti ile kurulan ve var olan NBZ- Gelecek için yeni hareket, değişik dallarda sizler için mücadele etmekte. Hangi dallarda neler yaptık, neler yapa biliriz bunları bundan sonra  siz Vatandaşlarımıza aktarmaya uğraşacagız. Sizler haliyle sora bilirsiniz, seçimden bugüne kadar ne yaptınız diye ?

şunu bilmemiz gerekiyorki, bir siyasi güç – helede 50 seneden sonra ilk ve tek olan bir kuruluş olarak,  herşeyin iyi bir şekilde hazırlanması gerekiyordu, çünkü yeniydik, terçübesizdik, hazırlıksızdık, fakat bunları buğün aşmış bulunuyoruz ve en iyi şekilde her Vatandaşımızın haklarını korumak için çaba gösteriyoruz ve göstereceğiz. Çok kişi „ bizi siyasete / politikaya karıştırmayın“ dedi, ama şunu unutmayınki siz siyasetin taa içindesiniz, sizleri buraya getiren iş ve ekonomi politikası´dır, sizi burada tutan ve çalıştıran sosyal politikadir ve „sizleri buradan artık çalıştınız, verginizi ödediniz, ama artik her şeyimiz var, sizlere ihtiyacımız kalmadı, sizlerde zaten bizim gibi olmadınız, gidin artık“ diyende ırkcı politika değilde ne acaba? Gördügümüz gibi – günlük yaşamamız her gun siyasetin içindedir. Bir siyasi kurulus olarak bizim işimiz sag ve solla, onunla bununla degil bizim davamız HAK davası ve yönümüz Vatandasimizin hakkını korumak, bunuda gerçekleştire bilmek için: Birlik ve beraberlik içinde olmamız lazım.Biz burada huzur içinde, burdaki insanlarla kardeşce bir arada yaşamak isteyenleriz. Ama biz hakkımızı yedirmek, haksızlıgı yutmak, irkcılığa alet olmak istemeyen kişileriz.

Adnan Dincer 

 
weiter >
Advertisement

Umfrage

Wie geht die Regierung mit der Covid19 Krise um ?
 

Syndicate

Designed by exo

Bluecounter Website Statistics Bluecounter Website Statistics Bluecounter Website Statistics Bluecounter Website Statistics