• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size

 "İnsanların barışları da savaşları da birer hayalden doğmaktadır. Öğünmeleri de, utanmaları da birer hayale dayanmaktadır".
 

"Etrafında insan yüzlü bir çok şeytan vardır. Bu sebeple her ele el vermek, bağlanmak,intisab etmek uygun değildir".


Home
Siyaset ve Siyasetciler Drucken E-Mail
Benutzer Bewertung: / 0
SchlechtSehr Gut 
Montag, 28. August 2017

adnan_dincer_br_fest3_13.jpgSevgili okuyucularım, bizler bu avusturyaya nicin geldik, elbette vatandaki ekonomik sorunlardan kurtulmak ve iyi bir yaşam sürdüre bilmek için.

Uzun süredir burda yaşıyoruz burayi artik vatan olarak bildiğimizden, her konumdada bunu gerçekleştirmemiz gerekiyor.

Siyasi haklarımızı aramak ve toplum olarak isteklerini burdaki siyasi platfomlarda duyurula bilinmesi için, elbette Siyasetciler gerekiyor.

 Bunu Avusturya kökenli Siyasetcilerde bizler için yapabilir, fakat bunların sayısı nadir ve bizim toplumun tam isteklerini bilmedigi kanatındayım.

Bundan dolayi türk kökenli arkadaşlar, bu konuları daha iyi bir şekilde müdafa edebilir, cünkü onlar sizden biri burda sizin yaşadığınız sıkıntıları yaşadılar ve yaşamakdalar.

Fakat bu arkadaşlarımızın çabası ne kadar fazla olursa, çekemeyenide daha fazla artıyor ve bununlada kalmıyor daha kötüsü bu arkadaşları kötülüyorlar, çamur atıyorlar gereksiz suçlamalarda bulunuluyor, şikayet etmeye kalkıyorlar, bu arkadaşların yüksek miktarlarda maaş aldığı söyleniyor, keşkede öyle olsaydı, fakat şunu bilmemiz gerekiyorki, bu arkadaşlar zamanlarının çoğunu üçret almadan yapmakdadır, aldıkları ise genelde toplantı başına çok cuzi rakamlardır, bu mikdarlar inaninki çoğu zaman bir Sigara almıya bile yetmiyor, buna rağmen çekemeyenler, aksini anlatıyorlar, bende bilhassa bu arkaşlara şunu söylemek istiyorum , kesin iftira atmayı, söyledikleriniz doğruysa, arkadaş sizde girin siyasete, sizde alın o zaman o yüksek maaşları.https://resources.blogblog.com/img/icon18_edit_allbkg.gif

 

Adnan Dincer

NBZ Genel Başkanı

#adnandincer

#nbzaustria

 

 
weiter >
Advertisement

Umfrage

Wie geht die Regierung mit der Covid19 Krise um ?
 

Syndicate


Fatal error: Class 'JTEXT' not found in /kunden/247862_6850/www.adnandincer.com/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 885